Počet přístupů:
On-line:
 
 
Ing. Jiří Kondelík
CONNY®
2009©

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY
 

BOHEMIANS
PRAHA 1905

3:8
(1:4)
SK DYNAMO
ČESKÉ
BUDĚJOVICE

KAČEROV/UMT, 06/03/2013 - 13:00 hod.
JIHOČESKÝ NÁŘEZ

SESTAVA:
Bartůněk - Hromas, Brak, Grohmann, Kalaš - Šetina (41. Blecha), Trčka, Tomič (45. Věchtík) - Přibyl, Radimský, Kučera
Branky:
18. BUD - 0:1; 31. BUD - 0:2; 33. Radimský (Kučera) - 1:2; 36. BUD - 1:3; 37. BUD - 1:4; 45. BUD - 1:5; 47. Kučer - 2:5; 56. BUD - 2:6; 68. Brak (Blecha) - 3:6; 66. BUD - 3:7; 73. BUD - 3:8
Conny
M. Tomič v hlavičkovém souboji
Spolupráce Brak - Grohmann
Zakročuje Michal Bartůněk
Rozehrávka Kevina Radimského
U míče Filip Blecha
Vítězí Petr Kalaš
Filip Kučera vsítil dnes 1 branku
Šimon Trčka obchází protivníka
Pouze faulem byl zastaven
Kevin Radimský

FK ÚSTÍ
nad Labem

0:9
(0:6)
BOHEMIANS
PRAHA 1905

Roudnice n./L. /UMT, 02/03/2013 - 09:00 hod.
ROUDNICKÁ KANONÁDA
Půltucet gólů do přestávky, a další tři do konce - taková je střelecká bilance našich kluků v dnešním zápase. Přičteme-li k tomu nasazení a radost, s jakou dnes hráli, musíme konstatovat, že utkání se nám opravdu povedlo.
Po dlouhé době nastoupil ve svém kmenovém mužstvu do brány nynější gólman A-dorostu Kuba Kondelík, který si dokázal udržet čisté konto (což zase nebyl, vzhledem k produktivitě soupeře, tak velký problém).

SESTAVA:
Kondelík - Fotr, Brak (41. Vacíl), Kalaš, Šetina - Tomič, Charvát, Blecha (41. Pekárek) - Trčka, Grohmann, Kučera - Zýta (NG) - do utkání nenastoupil

Branky:
3. Charvát (Kučera - 0:1; 19. Grohmann (Trčka, Brak) - 0:2; 22. Blecha - 0:3; 28. Charvát (Fotr) - 0:4; 33. Trčka (Blecha) - 0:5; 36. Kučera - 0:6; 51. Trčka (Tomič) - 0:7; 62. Trčka - 0:8; 77. Grohmann (Fotr, Charvát) - 0:9
Conny
Bojovný Adam Fotr (jako vždy)
Filip "FIDO" Blecha jeden gól
dal a na dva přihrál
Dva kámoši z Braníku o přestávce -
Jakub Kondelík & Petr Kalaš
Dobré úniky z postu levého beka
podnikal dnes Jan Šetina
Posila z U16. Jakub Pekárek si zahrál celý 2. poločas
Závar před brankou Ústí

BOHEMIANS
PRAHA 1905

2:4
(1:1)
SFC
OPAVA

ŠEBEROV/UMT, 26/02/2013 - 13:30 hod.
DRUHÝ POLOČAS ROZHODL O NAŠÍ PORÁŽCE

SESTAVA:
Bartůněk - Fotr (62. Šetina), Brak, Káš (46. Charvát), Šetina (46. Káš) - Borek (46. Grohmann, 62. Borek), Trčka, Tomič - Kučera, Radimský (62. Grohmann), Charvát (46. Věchtík)
Branky:
5. Kučera (Radimský) - 1:0; 18. OPA - 1:1; 46. OPA - 1:2; 57. Charvát - 2:2; 67. OPA - 2:3; 70. OPA - 2:4
Conny
Marko Tomič dnes sehrál
velmi kvalitní zápas
Střelec našeho úvodního gólu -
Filip Kučera
Vítěz hlavičkového souboje
Kevin Radimský
Rovněž Martin Borek
patřil k našim nejlepším
Marko Tomič v souboji
Závar před naší brankou

BOHEMIANS
PRAHA 1905

2:7
(0:4)
AC SPARTA
PRAHA

KAČEROV/UMT, 13/02/2013 - 15:30 hod.
SPARŤANI NÁS MILUJÍ: NADÍLKU NÁM DALI UŽ DEN PŘED VALENTÝNEM!
Až ve druhé půli se podařilo našim hráčům (Káš a Grohmann) alespoň trochu zkorigovat neustále pokračující příděl gólů do naší branky (se kterým ale golman M. Danko nemohl příliš dělat). Přesto debakl je neodiskutovatelný!!!

Komentář:
...připravuje se....

SESTAVA:
Danko - Fotr, Hromas, Brak, Káš - Borek, Blecha, Tomič - Trčka, Radimský, Šetina (41. Kučera) - Grohmann, Pekárek
Branky:
??? Káš - 1:5; ?? Grohman - ?:?
Conny
Bojovník Adam Fotr
Vojta Brak hrál spolehlivě
Nejvýše vyskočil Martin Borek
Závar před naší brankou
Zasahuje Martin Borek
Pokyny trenérů o poločase

FK TACHOV

6:6
(2:1)
BOHEMIANS
PRAHA 1905

Tachov /UMT, 03/02/2013 - 14:00 hod.
"TIE-BREAK" SE NEKONAL

Komentář:

Bohužel nás v posledních dnech trochu pronásledují zranění, a tak musím konstatovat, že se nám nevyhnula ani v utkání s domácím Tachovem. Den před zápasem se zranil brankář Bartůněk, při rozcvičení Kalaš a v průběhu prvního poločasu ještě Donát. Zápas tak odehrálo 11 lidí bez možnosti střídat, a to ještě nemohu hovořit o stoprocentním stavu všech na hřišti.
Přesto jsme se po úvodní šanci Charváta, který trefil břevno, ujali vedení. Rohový kop zahrál Charvát a na přední tyči těčoval míč do branky Brak - 0:1. Z vedení jsme se ovšem neradovali dlouho a začali jsme s vyráběním chyb. Ztráta míče v rozehrávce a po brejku to bylo 1:1. Za deset minut přišla další hrubka v rozehře a střela z dálky zapadla za Danka - 2:1. Tak skončil i poločas a museli jsme trochu zmobilizovat síly a začít proměňovat šance.
K obratu zavelel hned po několika sekundách Radimský, kterému posunul míč Trčka. Svou indivudální akci zakončil přesně na přední tyč - 2:2. Do vedení nám znovu pomohl rohový kop Charváta a na zadní tyči hlavičkoval do odkryté branky Fotr - 2:3. Místo navýšení náskoku jsme spálili několik tutových šancí, a tak přišel trest. Dnes velmi lehkovážnou rozehrávkou jsme umožňovali soupeři brejky a ten nabídky využíval se stoprocentní jistotou. Těžko se věřilo situacím, ze kterých jsme domácím doslova nabízeli úniky naší obranou a postupně to bylo 6:3. Takový výsledek byl ještě pět minut před koncem. Kluci se však i přes nepříznivý stav snažili hecnout se a se zápasem něco udělat. To se nakonec podařilo. Nejprve se krásně z dálky trefil do šibenice Trčka - 4:6. Prakticky vzápětí připravil jednoduchý gól Brak pro Grohmanna - 5:6. A těsně před závěrečným hvizdem využil centru Charváta Brak a nadvakrát překonal domácího brankáře - 6:6. Tenisová přestřelka tak skončila bez tie-breaku.

Trenér Petr Vanko:

"Přežili jsme další zápas a těším se, až se dáme konečně dohromady. Takový zápas jsem ještě nezažil a jen musím kroutit hlavou nad tím, co jsme dnes soupeři připravili za šance. Na druhou stranu klobouk dolů, že i v tomto zdravotním rozpoložení to kluci nevzdali a makali až do konce, aby alespoň vyrovnali."

SESTAVA:
Danko - Fotr, Brak, Hromas, Blecha - Borek, Donát (30. Grohmann), Trčka - Přibyl, Radimský, Charvát

Branky:
20. Brak (Charvát) - 0:1; TACH - 1:1; TACH - 2:1; 46. Radimský (Trčka) - 2:2; 60. Fotr (Charvát) - 2:3; TACH - 3:3; TACH - 4:3; TACH - 5:3; TACH - 6:3; 85. Trčka - 6:4; 87. Grohmann (Brak) - 6:5; 90. Brak (Charvát) - 6:6
Conny

1. FK PŘÍBRAM

5:1
(0:1)
BOHEMIANS 1905

PŘÍBRAM, Na Litavce /UMT, 30/01/2013 - 12:00 hod.
PRVNÍ PORÁŽKA V PŘÍPRAVĚ
Je to skoro zázrak, že naše zdecimované, marodkou oslabené mužstvo dokázalo sehrát vyrovnaný poločas s Příbramí, která nastoupila v plné zbroji. Ve druhém poločase už nám ale došly síly, čehož domácí beze zbytku využili a nasázeli nám nepopulárního "bůra".

Komentář:

Na Litavce jsme hráli poprvé na nově položené umělé trávě a musím říct, že rozdíl oproti té minulé byl znát na první pohled. Proti nám stál soupeř, který vede druhou skupinu dorostenecké ligy bod před Budějovicemi.
Větší starosti než se soupeřem jsme však měli sami se sebou. V jeden den se sešly zápasy všech tří dorosteneckých týmů a když se k tomu přidala nemalá marodka zejména v U19, tak nás k dispozici příliš nezůstalo. V první polovině jsme ještě s domácími drželi krok a dokonce jsme vedli, ale po přestávce bylo vidět, že nám brzy došly síly a soupeř nás přehrál. Bohužel se na nás podepsal i fakt, že před zápasem toho někteří moc nenatrénovali díky horám a nebo zranění. To ale určitě nesmí být omluva, že za 40 minut inkasujeme 5x. Naší jedinou branku vstřelil Charvát po přímém kopu, kterému předcházel faul na Grohmanna.
Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali a naše defenziva se zanedlouho rozsypala jako domeček z karet. Soupeř tak přidával jeden gól za druhým až se skóre zastavilo na 5:1.

Trenér Petr Vanko:

"Dnes to nebylo ono a i když by se dalo najít několik objektivních faktorů, proč jsme na Příbram nestačili, tak nelze omluvit výkon v obranné fázi ve druhém poločase. I když jsem ofenzivně laděný hráč, tak se vždy a bez výjímky musím podílet na obraně celého týmu. To platí zejména pro naše středové hráče, kteří hráli ve druhém poločase. Těším se však, že se do konce týdne dáme dohromady a na soustředění dobře potrénujeme, abychom šli do soutěže v o něco lepší kondici - zejména zdravotně."
SESTAVA:
Bartůněk (41. Danko) - Borek, Kalaš, Brak, Hromas - Charvát, Trčka (41. Tomič), Donát - Přibyl, Grohmann, Radimský

Branky:
25. Charvát - 1:0
Conny

BOHEMIANS 1905

6:0
(2:0)
FC PETRŽALKA
1898
(Slovensko)

ŠEBEROV/UMT, 25/01/2013 - 15:30 hod.
ZNOVU VYSOKÁ VÝHRA
Skóre 22:2 ze tří přípravných zápasů už určitě o něčem vypovídá. A od soupeře stejné věkové kategorie jsme dokonce nedostali ani gól! Tentokrát to odnesla slovenská Petržalka, i když zvláště v první půli předváděla velice kvalitní fotbal.

Komentář:
Svěřencům trenéra Vanka se v přípravě zatím daří.
V pořadí třetí přípravný duel jsme sehráli se zahraničním soupeřem. Na Šeberov za námi dojeli přátelé ze Slovenska, a to konkrétně tým FC Petržalka.
Klub, který ještě nedávno reprezentoval Slovensko jako Artmedie, dnes nezažívá takový lesk a slávu, ale pro nás to bylo vítané zpestření. Každá možnost, kdy se můžeme poměřit s týmem mimo naší ligovou skupinu, je výborným měřítkem.
Celé utkání nakonec skončilo výrazně v náš prospěch, ale zejména první minuty tomu nenapovídaly. Hosté nás trápili aktivním napadáním, se kterým jsme si několik minut nevěděli moc rady. Pak jsme se však dokázali prosadit a postupem času jsme Petržalce vnutili náš styl hry a celý zápas ovládli.
Jak již bylo zmíněno, tak první minuty se nesly ve znamení aktivity hostů a nám se příliš nedařilo vnést klid do rozehrávky. Postupně jsme však získali větší jistotu a v polovině prvního poločasu se po individuální akci velice dobře hrajícího Trčky a následném centru prosadil z blízka Tomič - 1:0. Zanedlouho jsme úspěšně pressingem získali míč a Grohmannovu přihrávku pod sebe napálil do sítě Charvát - 2:0. Do přestávky se stav už nezměnil, ale šancí na skórování jsme měli dost. Výborně však několikrát zasáhl hostující brankář, nebo se nám nepodařilo trefit branku.
To druhá polovina už byla gólově bohatší. Netrvalo to ani dvě minuty a po rychle rozehraném rohovém kopu přiťukl Charvát míč Donátovi a jeho střelu vyrazil brankář jen k Trčkovi, který neměl problém dorazit do branky - 3:0. A za chvilku jsme se radovali znovu. Grohmann se rychle zorientoval po autovém vhazování, prostrčil míč mezi obránce a rozběhnutý Fiedor s přehledem zakončil - 4:0. Další navýšení náskoku přišlo po hezké kombinační akci. Tomič posunul míč do pokutového území, kde jej Grohmann přiklepl do běhu Kášovi a ten umístil svou střelu přesně k tyči - 5:0. Definitivní podobu výsledku dal po individuální akci Přibyl, když mu přihrávku přesně načasoval Věchtík. Nejprve se zbavil obránce a pak střelou na přední tyč nedal brankáři šanci - 6:0.
Trenér Petr Vanko:

"V prvních minutách jsme měli trochu problémy, protože jsme situace řešili až moc fotbalově, když to nebylo zrovna nejideálnější. Pak jsme však dokázali soupeřovo napadání efektivně překonávat a výsledkem bylo několik zajímavých přechodů do gólových šancí, některé dokonce brankou skončily. Určitě potěšilo tempo, které jsme zvládli udržet až do konce a několik hezkých kombinací, které vedly k šancím. Stále však musíme pracovat na zdokonalení pressingu a určitě je potřeba snížit počet nevynucených ztrát míče při rozehrávce."


SESTAVA:
Bartůněk (41. Danko) - Hromas, Brak, Vacík, Káš - Charvát, Tomič (28. Věchtík), Donát (52. Tomič) - Přibyl (28. Fiedor), Grohmann, Trčka (52. Přibyl)
Branky:
20. Tomič (Trčka) - 1:0; 25. Charvát (Grohmann) - 2:0; 42. Trčka (Charvát, Donát) - 3:0; 45. Fiedor (Grohmann) - 4:0; 67. Káš (Grohmann) - 5:0; 72. Přibyl (Věchtík) - 6:0;
Conny
Tomáš Přibyl byl autorem jednoho
ze šesti gólů
Michal Bartůněk řeší
ošemetnou situaci
Šikmá věž (ale ne v Pise)
nýbrž v Šeberově
Michal Bartůněk
při jednom ze svých zásahů
Posila z U16 v akci
Vojta Brak se chystá vyšlápnout si
na slovenského útočníka

ČESKÝ LEV
UNION BEROUN
U19

2:6
(0:2)
BOHEMIANS 1905

BEROUN, Na Máchovně /UMT, 20/01/2013 - 14:00 hod.
TŘI HRÁČI PRO NEDISCIPLOVANOST STAŽENI !!!
Naše vítězství poněkud kalí nedisciplinovanost hned 3 hráčů (tzv. tahounů mužstva) Kalaše, Káše a Fotra. Chlapci, i vy si musíte uvědomit, že každý je nahraditelný a přiště by se vám vaše chování mohlo vymstít v tom, že byste třeba vůbec nemuseli nastoupit a existují i mnohem horší sankce a řešení!!!

Komentář:
V Berouně nás přivítal mráz, který pokryl celou republiku a jeho náporu se neubránila ani umělá tráva hřiště. Pro oba týmy tak přibyl další sok, a to velmi kluzký a zmrzlý terén, který komplikoval pohyb. Naštěstí se nikomu nic nestalo a kromě malých odřenin a naraženin jsme ze zápasu vyklouzli bez poskrvnky. Druhým pozitivem jsou místy povedené kombinační akce a šest vstřelených branek.
Zápas sebou však nese jedno velké minus. Tři naši hráči byli staženi ze hry kvůli velké nedisciplinovanosti a museli jsme dohrávat o jednoho muže v poli méně. Postupně trenér stáhl ze hry Káše, Kalaše a nakonec i Fotra, jehož nedisciplinovanost nejen, že vedla ke hře o deseti, ale i k nepřímému volnému kopu, který skončil brankou domácích. Pokud se tohoto příště nevyvarujeme, tak můžeme zapomenout na úspěšné jaro.
První polovina se nesla v duchu oťukávání a oba týmy si teprve zvykaly na specifické mrazivé podmínky. Našemu týmu se dařilo lépe kombinovat, a tak jsme měli častěji hru pod kontrolou. Soupeř hrozil z brejkových situací, ale ani jedna neznamenala nebezpečí pro naší branku. My jsme několik nadějných situací před domácí brankou měli, ale v zakončení nám kazil radost domácí brankář a spolehlivá obrana. Na gól se tak čekalo až do 35. minuty, kdy se nám konečně povedlo dobře zapressovat, Trčka vystihl rozehrávku soupeře a chytrým lobem skóroval - 0:1. Těsně před poločasem si vyměnil míč Blecha s Hromasem a jeho centr trefil ve skluzu Grohmann a bylo to o dva góly - 0:2.
Po přestávce se tak dlouho na branku nečekalo. Brejkovou situaci jsme vyřešili velmi pohledně. Trčka se neukvapil, přesně našel v pokutovém území Donáta a jeho vtipné přiťuknutí umístil k tyči Blecha - 0:3. Další dva zásahy jsme přidali po rohových kopech. Nejprve z levé strany centroval Donát a na přední tyči usměrnil míč hlavou do branky Borek - 0:4. No a poté z druhé strany centroval Blecha a míč z jeho kopačky poslal do sítě Brak - 0:5. Vzápětí jsme trochu zaspali a po individuální akci útočníka Berouna to bylo 1:5. Pak byl nařízen nepřímý kop za řeči Fotra a tečovaný centr propadl do branky - 2:5. Poslední slovo jsme si však vzali opět my. Velice dobře hrající Donát obešel soupeře, ale byl zastaven faulem a sám penaltu bezpečně proměnil - 2:6.

Trenér Petr Vanko:

"Zápas jsme měli pod kontrolou, pozitivem je určitě vysoký počet vstřelených branek a místy i vydařené kombinace. V první polovině jsme se však opět prali s pressingem na velkém hřišti, který nám stále dělá potíže. Po přestávce jsme to však dokázali vylepšit a z toho pak pramenilo více zisků míče a více branek.
Jako velké negativum vidím nedisciplinovanost našich hráčů. Ještě se mi nestalo, abych musel stáhnout ze hry postupně tři. Kluci to však i v křečích za ně odbojovali a aspoň si více zahráli.
Stejné pravidlo bude platit i nadále: kdo má splněno a nenarušuje discpilínu, tak bude hrát. Platí to pro všechny a před každým zápasem!"
.


SESTAVA:
Dařina - Fotr (77. stažen ze hry). Hromas, Kalaš (29. Blecha), Káš (24. Brak) - Borek, Pekárek, Donát - Přibyl, Grohmann, Trčka

Branky:
35. Trčka - 1:0; 39. Grohmann (Blecha, Hromas) - 2:0; 42. Blecha (Trčka, Donát) - 3:0; Borek (Donát) - 4:0; Blecha (Brak) - 5:0; BEROUN - 5:1; BEROUN - 5:2; Donát - 6:2
Conny

BOHEMIANS 1905

10:0
(4:0)
FK BANÍK MOST

ŠEBEROV/UMT, 12/01/2013 - 15:00 hod.
FOTBALOVÁ KRÁSA NA ŠEBEROVĚ
Nádherné představení připravili naši hráči hrstce promrzlých diváků ve svém prvním přípravném zápase v letošním roce pod širým nebem.

Komentář:
Příprava byla zahájena a máme za sebou první přípravné utkání.
Pauza je za námi a na celém týmu bylo vidět, že se na první přípravné utkání v roce 2013 hodně těší. Kluci celou energii dokázali přenést i na hřiště a svého soupeře jasně přehráli. Svou dominanci nakonec dokázali promítnout i do výsledku a Most si tak odváží debakl 10:0.
Zápas byl vyrovnaný snad jen v úvodních minutách. Zanedlouho jsme se však dostali do vedení po rohovém kopu Tomiče, který se na zadní tyči dostal ke Kučerovi a poprvé jsme se radovali - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo to o 2 branky. Centr Káše si našel Trčku a ten se osamocen před brankářem nemýlil - 2:0. Pak se střelci na cca 20 minut odmlčeli, ale o zajímavé momenty nebyla nouze. Snažili jsme se kombinovat a hrát útočně a výsledkem byly dvě tutovky, které neproměnili Kučera a Trčka. Prvně jmenovaný si však spravil chuť ve 30. minutě, když využil prostrčení Grohmanna a chytře zakončil z těžkého úhlu svou individuální akci - 3:0. Ještě do poločasu jsme navýšili náš náskok. Brak rychle rozehrál přímý volný kop a jeho perfektně načasovaná přihrávka našla rozběhnutého Fotra, který s přehledem zakončil s grácií střelce - rutinéra - 4:0.
Demolice obrany Mostu pokračovala i po pauze a po centru Donáta vstřelil Kalaš další "golaso" - 5:0. Stejný hráč si radost z rozvlnění sítě zopakoval za pět minut, když sám vybojoval míč a svou dobrou práci zakončil střelou ze střední vzdálenosti přesně k tyči - 6:0. Hned za necelé dvě minuty se prakticky do stejného místa trefil i Radimský - 7:0. To ale určitě nebylo vše a ještě v posledních pěti minutách jsme se radovali celkem třikrát. Po centru Káše byl u míče dříve než brankář Charvát a hlavou uklidil míč do sítě - 8:0. Netrvalo ani minutu a Charvát se radoval znovu. Tentokrát měl práci podstatně jednodušší a jen uklidil do branky přihrávku Rohlíčka - 9:0. Brankové hody byly završeny ještě desátou trefou. Radimský odvedl výbornou práci a jeho prostrčení dotáhl neméně povedenou individuální akcí do gólové tečky Donát - 10:0.


Trenér Petr Vanko:

"Výrazný výsledek jen podtrhuje naší herní převahu. Dnes se dá klukům jen těžko něco vytknout. Jen doufám, že jsme se nevystříleli na celé jaro a nebudeme se řídit heslem - první vyhrání z kapsy vyhání. Naopak věřím, že tento zápas bude impulsem k ještě vyšší aktivitě v trénincích, abychom dále výkonnostně rostli a pokaždé jsme potěšili zmrzlé kolemjdoucí, kteří se na nás přijdou podívat."

SESTAVA:
Šrámek - Fotr (60. Přibyl), Hromas (60. Blecha), Brak (65. Káš), Káš (41. Šetina) - Kalaš, Blecha (41. Donát), Tomič (41. Trčka, 65. Tomič) - Trčka (41. Rohlíček), Grohmann (41. Radimský), Kučera (41. Charvát) - NG Bartůněk (do hry nezasáhnul
Branky:
8. Kučera (Tomič, Grohmann) - 1:0; 10. Trčka (Káš) - 2:0; 30. Kučera (Grohmann) - 3:0; 32. Fotr (Brak) - 4:0; 47. Kalaš (Donát) - 5:0; 58. Kalaš - 6:0; 60. Radimský (Fotr) - 7:0; 74. Charvát (Káš) - 8:0; 76. Charvát (Rohlíček) - 9:0; 77. Donát (Radimský) - 10:0
Conny
Petr Kalaš dnes 2x skóroval
Kuba Grohmann si připsal
dvě asistence
Ojedinělý útok hostů likviduje
P. Kalaš s Honzou Šrámkem
Marko Tomič v běžeckém souboji
Kuba Káš rozbíhá svůj typický
únik po levé křídle
Marko Tomič v souboji

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEOFICIÁLNÍ STRÁNKY BOHEMIANS 1905, ročník "96"
telefon: +420 222 360 741
e-mail: info@conny.cz
©CONNY - 2009